2 Eylül 2020

Zümrütevler Siemens Servisi

ile regalservis

Zümrütevler Siemens servisi, Siemens kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Garantili Siemens beyaz eşya tamiri için Zümrütevler şubemizi hemen arayın. Değiştirdiğimiz parçalar orijinal ve garantilidir. Tüm onarımlar yerinde yapılır. Çamaşır makinesi kazan ve bulaşık makinesi su kaçağı arızaları hariç hiç bir cihaz taşınmaz.

Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Siemens kurutma makineleri ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Bakıma ihtiyaç olduğunda cihaz sepet uyarısı veya arıza lambası yakar. Bu durumda yapmanız gereken Zümrütevler Siemens servisi arayarak kurutma makinesi bakım talebinde bulunmaktır. Detaylı bakım için kurutma makinenizi atölyeye alıyoruz. Ortalama 3 iş günü atölyemizde bakımı yapılan cihazı tekrar getirip yerinde kuruyoruz. Kurutma makinesi bakımları garantili değildir. Fakat bakım esnasında arızalı parça tespit edilip değiştirilir ise parçanın 1 sene garantisi vardır.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan tüm Siemens kurutma makineleri için yerinde çözüm üretiyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Siemens kurutma makineleri 1 sene parça garantilidir.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makineleri son derece dayanıklı cihazlardır. Kullanıma bağlı olarak en çok ses yapma arızası ile şikayet edilir. Sık kullanılan Siemens çamaşır makinesi zamanla amortisörü yer ve ses yapmaya başlar. Bu durumda yapılması gereken amortisörlerin kısa bir süre içinde değiştirilmesidir. Aksi taktirde kazan dengesiz döner ve yüksek devirlerde rulman dağıtır. Bu da büyük masraflara sebep olur. Siemens çamaşır makineniz vurma veya sürtme sesi yapmaya başladı ise hemen Zümrütevler Siemens servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinenizin tüm teknik sorunları için Zümrütevler Siemens servisi arayarak destek alabilirsiniz. Eski yeni tüm bulaşık makinesi modelleri için tamir desteği veriyoruz. Firmamız tüm Siemens bulaşık makinesi onarımlarını 1 sene garantili olarak yapıyor.

Tasarruf konusunda lider olan Siemens bulaşık makinesi modellerinin çoğunda temiz yıkamama şikayeti vardır. Eğer sizinde Siemens bulaşık makineniz bulaşıkları temiz yıkamıyor ise fıskiyelerini ve taban filtrelerini kontrol edin. Bulaşık makineleri tabandaki suyu bulaşıklara güçlü bir şekilde püskürtür. Eğer içindeki su kirli ise bu suyu bulaşıklara bulaştıracaktır. Bu yüzden fıskiye ve filtre temizliği düzenli olarak yapılmalıdır.