Ümraniye Regal Servisi

Ümraniye ilçe genelinde Regal servis hizmetleri veren firmamız sorunlara garantili ve kaliteli çözümler üretiyor. Tüm Regal beyaz eşya modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede sizlere kusursuz ve kaliteli bir tamir hizmeti sunabiliyoruz. Regal'in beyaz eşya cihazlarını tamir ediyoruz. Bizi tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için arayabilirsiniz. Ocaklarınız için sadece dönüşüm hizmeti verebiliyoruz. Regal ocakların tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşümü için Ümraniye Regal servisimizi şimdi arayın.

Ümraniye ilçesinde 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların tamirini yapıyoruz. Ümraniye'nin tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde hizmet sunuyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Regal Buzdolabı Servisi, tüm Regal dolaplar için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal buzdolabı cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Regal buzdolapları için aynı gün teknik servis hizmeti.

regal servis

Garantili Tamir

Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Beyaz eşyalarınızda ki arızaların garantili bir şekilde giderimesini istiyorsanız servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

  • Beyaz Eşya Servisi
  • Klima Servisi

regal teknik servis

Uzman Personel

Servisimiz özel olarak servis hizmeti verdiği için bir çok cihaza müdahale etme şansına sahip olmuştur. Bu yüzden eski yeni tüm cihazlar için tecrübemiz vardır. Cihazınızın modeli ne olursa olsun arızası için firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

  1. Garantili Tamir
  2. Uzman Teknikerler
  3. Donanımlı Araçlar
  4. Aynı Gün Çözüm