Küçükyalı Siemens Servisi

Küçükyalı Siemens Servisi

İstanbul / Maltepe ilçesi Küçükyalı mahallesinde Siemens servisi olarak hizmetlerimiz sektörde kazandığımız deneyim ve tecrübelerimiz ile başarıyla sürdürüyoruz. Küçükyalı Siemens servisi olarak, beyaz eşya ürünlerinin, montaj, bakım ve tamir hizmetlerini veriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini yerine getirebilmek için yeterli sayıda ekip bulunduruyor tüm ekiplerimizin alanında uzmanlaşmasını sağlıyoruz.

Güvenli Hizmet

Servis hizmetlerimizi, bizlere ulaşan müşterilerimize aynı gün vermeye çalışıyoruz. Güvenli ve kaliteli hizmet sunabilmek için müşterilerimiz aradığında, kendilerine, ürünlerinin modelini, arıza türünü soruyoruz. Ekiplerimiz, bildirilen ürün modeli ve arıza türüne uygun orijinal yedek parça kullanarak, tüm bakımları, arıza tamirlerini kısa sürede güvenil bir şekilde tamamlıyorlar. Cihazlarınızın bakımlarını yaptırarak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Siemens Ürünleriniz

Servis hizmetlerimizi, yeterli oranda yedek parça stoku oluşturarak, en ekonomik fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

Bakım ve tamir servisi verdiğimiz Siemens marka ürünler arasında şunlar yer alıyor;

  • Buzdolabı
  • Bulaşık makinası
  • Çamaşır makinası
  • Fırın ve ocak sistemleri
  • Küçük elektrikli ev aletler

Küçükyalı Mahallesi ve çevresine servis hizmetlerimizi, en güvenli ve en hızlı şekilde vermeye çalışıyoruz.

Servis Talebi

Kullanmakta olduğunuz ürünlerin yıllık periyodik bakımları ve arıza tamirleri için servis numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servis numaramızı aradığınızda, kaliteli hizmet alabilmek için makinelerinizin modelini belirtmeniz önemlidir. Güler yüzlü, profesyonel ekiplerimiz, tüm cihazlarınızın bakımlarını ve arıza tamirlerini aynı gün içerisinde yapmaya çalışacaktır. Servis talebinizi oluşturduğunuzda, müsait olduğunuz saati belirterek ekiplerimizin o saatte gelmesini sağlayabilirsiniz.

Arıza Bildirimleri

Siemens servisi olarak, tüm Siemens marka ürünlerin arıza tamir, montaj ve bakım hizmetlerini veriyoruz. Tarafımıza bildirilen arıza türlerinden bazıları şunlardır. Çamaşır makinesi su almıyor, yıkama yaparken çok ses çıkartıyor, su boşaltmıyor gibi. Her makine türünün arıza türleri farklıdır. Ekiplerimiz, makinelerin, elektronik arızaları ve mekanik arızalarını profesyonel olarak tamir etmektedir. Elektrikli beyaz eşya ürünleri belirli aralıklarla periyodik bakımlardan geçirilmelidir. Yapılacak olan bakımlar, ürünlerinizin ömrünü uzatacak ve daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Beyaz eşya ürünlerinizde meydana gelen arızalarda, orijinal yedek parça değişimi yapıyoruz. Değiştirdiğimiz her yedek parça ürünü için garanti veriyoruz ve güvenli hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz