Kavakpınar Regal Servisi

Kavakpınar mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına 1 yıl garantili Regal servis hizmeti sunuyoruz. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti almak için Kavakpınar şubemizi şimdi arayın. Regal beyaz eşya, klima ve elektrik süpürgeleri için onarım hizmeti sunuyoruz.

çengelköy regal servisi

Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarınızın tüm arızaları ve bakımları için Kavakpınar şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel bir beyaz eşya onarım hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Regal çamaşır makinenizin kapağı açılmıyor mu? Tüm kapı mandalı ve kapı kilidi değişimlerini yerinde yapıyoruz. Servisimiz donanımlı servis araçları ile Regal çamaşırlar için kapı arızalarını yerinde gideriyor. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti için Kavakpınar servisimizi hemen arayın.

Regal buzdolabı arızalarına en hızlı servisi veriyoruz. Buzdolabı, içindeki yiyecekleri korumak için kullanılan bir cihazdır. Arızalı bir Regal buzdolabı çalışmadığı zaman içindeki yiyecekleri derecesine ve bulunduğu ortama göre 4-16 saat arasından koruyabilir. En geç 1 gün içinde arızaya müdahale edilmelidir. En hızlı buzdolabı onarımı hizmetini almak için Kavakpınar Regal servis şubemizi hemen arayın.

Klimalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Klima yer değişikliği veya sökme hizmetleri almak için kesinlikle doğru adrestesiniz. 1 yıl garantili klima onarım desteği veren firmamız da montaj ve de-montaj hizmetleri de verilmektedir. Klima yer değişimi için randevu almanız gerekmektedir. Tüm klima aksesuarları ve yedek parçalarını servisimizden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz