Kadıköy Regal Servisi

İstanbul Anadolu Yakasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy’de ikamet eden Regal kullanıcılarına beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi evde en çok ihtiyaç duyduğumuz tüm cihazların onarımını yapıyoruz. Uzman kadromuz sayesinde yaşadığınız tüm teknik sorunları yerinde gideriyoruz. Servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy Regal Bölge Servisi
Kadıköy ilçe geneline bakan ekibimiz sizlere gün içinde hizmet sunuyor. Sadece bu ilçeye hizmet veren ekip, yedek parça imkanları ile sizlere profesyonel anlamda çözümler üretiyor. Servisimizin tamir ettiği tüm cihazlar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Kadıköy Regal Klima Servisi

Regal klima modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Klimanızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım hizmetleri talep edebilirsiniz. Kadıköy bölgesindeki en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak daima yanınızdayız. Bünyemizdeki teknisyenler işinin ehli ve Regal klimaların onarımında tecrübeli kişilerdir. Regal klima modelleri için montaj ve de-montaj hizmetleri de veriyoruz. Pratik ve ekonomik bir tamir için bizi şimdi arayın.

Kadıköy Regal servisi olarak Regal buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arızalarına başında SA arıza kodu geliyor. Eğer Regal buzdolabınız SA hata kodu veriyorsa servisimizi arayarak aynı gün içinde onarımını yaptırabilirsiniz. Peki SA kodu ne anlama geliyor? Soğutma normalin altına düşerse cihazınızın ekranında SA hata kodu belirir. Bunun bir çok sebebi olur. Sensör, sigorta, rezistans, gaz ve motor kontrolü için Kadıköy regal servis şubemizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz.

Servis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz