Kadıköy Beko Servisi

Kadıköy Beko servisi, konusunda uzman personeli ile siz Kadıköy ilçe sakinlerine aynı gün içinde Beko servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Beko cihazınızın tamirini yaptırabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler arızası ne olursa olsun Beko cihazların onarımlarını gün içinde yapıyor. Kadıköy beko servisi yapılan onarımlara ve değiştirilen yedek parçalara 1 sene garanti veriyor. 1 yıl garantili Beko servisi için Kadıköy şubesini hemen arayın.

Beyaz eşya cihazları arasında bozulması sizi en çok etkileyecek olan cihaz kesinlikle buzdolabıdır. İçindeki yiyecekleri korumak için aralıksız çalıştırılan Beko buzdolabınız arızalanır ise hemen bizi arayarak acil servis talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır Kadıköy ilçe sakinlerine beyaz eşya servis hizmetleri sunan firmamız Beko buzdolabı arızalarına gün içinde müdahale ediyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapıları kapanmayan, alarm veren, aşırı ısınan, hiç durmadan çalışman tüm Beko buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. 1 sene garantili Beko buzdolabı onarımı için doğru adres Kadıköy Beko servisi şubemizdir.

Beko kombi modelleri için servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Yılda en az 1 defa kombinize bakım yaptırmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Hem kombi için hem de doğal gaz faturanız için muhakkak kombi bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız. Çoğu Beko kombi kullanıcısı bakımı atlar. Fakat akım işlemi titizlikle ve düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bu sayede kombiniz daha az doğal gaz harcar ve daha az sorun çıkartır. Peteklerin uzun ömürlü olması içinde kombi bakımı çok önemlidir. Kadıköy Beko servisi, uzman kadrosu ile tüm Beko kombi modelleri için servis ve periyodik bakım hizmetleri veriyor.

Kadıköy Beko servis şubemiz Beko buzdolabı modelleri için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli Beko buzdolabı servisi için bizi hemen arayın. Aynı gün içinde ve yerinde Beko buzdolabı servis hizmeti veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz