Cevizli Samsung Servisi

Cevizli Samsung Servisi

Beyaz eşyaların bakım ve onarımları ciddi uzmanlık gerektirmektedir. Yetkin olmayan kişiler, beyaz eşyadaki ufak bir sorunun, önemli bir arızaya dönüşmesine sebep olabilirler. Bundan dolayı, sektörde uzman firmamız, beyaz eşya bakım ve onarımında öne çıkıyor. İnsanlar, uzun süre kullanabilecekleri beyaz eşyaları tercih ediyorlar. Bu sebeple iyi markalara yöneliyorlar. Bu iyi markalardan biri de, Samsung’tur. 

Bizler, cevizli Samsung servisi olarak, kaliteden ödün vermiyor ve müşterilerimizin beyaz eşyalarını daha uzun süre kullanmalarını sağlıyoruz. Her türlü beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kombi ve klima gibi kritik önemdeki cihazların bakımlarını da gerektiği şekilde yapmaktadır. Bu sebeple, pek çok ailenin tercihi olmayı başarıyoruz.

Garantili Samsung Servisi

Alanında uzman personelimiz, cihazın sorununun ne olduğunu çok kısa sürede tespit ediyor. Bunun ardından, yapılması gereken işlemi yapıyor. Bizler, personelimize ve hizmet kalitemize çok güveniyoruz. Bu sebeple, yaptığımız hizmetler için 1 yıl garanti veriyoruz. Cihaz 1 yıl içinde aynı yerinden bir daha arızalanırsa, ücret almadan onarımını yapıyoruz. Böylelikle müşterimiz ek bir masraftan kurtulmuş oluyor.

Hızlı Samsung Servisi

Beyaz eşya servisinde, hizmet kalitesi kadar hız da önemlidir. Bizler, müşterilerimizin hız beklentisini çok iyi biliyor ve buna uygun hareket ediyoruz. Gelen taleplere aynı gün içerisinde geri dönüş sağlayan, firmamız, tamiri kısa sürede tamamlıyor. Bu sayede, beyaz eşyası arızalı olan müşterimiz, uzun süre mağduriyet yaşamıyor. Garantili hizmetimiz gibi hızlı servisimiz de bizleri sektörde öne çıkarıyor.

Ekonomik Samsung Servisi

İnsanlar, hız ve garanti gibi satın aldıkları hizmetin ekonomik olmasını da beklerler. Müşteri odaklı hizmet veren firmamız, tüm beyaz eşya servis hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunuyor. Kısa sürede arızayı tespit ediyor, bunu müşterimize bildiriyoruz. Eğer bir parça değişmesi gerekiyorsa, bozuk olan parçayı ve yerine takacağımız orijinal parçayı müşterimize gösteriyoruz. Genellikle onarımları yerinde yapıyoruz. Bununla beraber, bazı durumlarda cihazı kendi yerimizde tamir edip geri getiriyoruz. Müşterimiz, bu konforlu hizmeti, uygun fiyatla satın alıyor olmaktan dolayı memnundur. Bizim de amacımız müşteri memnuniyeti sağlamaktır ve hep bunun için çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz