Çekmeköy Regal Servisi

Yıllardır Regal-Vestel cihazlar için onarım hizmeti veren firmamız Çekmeköy ilçesinde ki şubesi ile sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyor. Sektörün en modern ve gelişmiş firmalarından biri olan Çekmeköy Regal Servisi modern atölyesi ve uzman kadrosu ile her zaman yanınızda.

Buzdolabınızın, çamaşır makinenizin, bulaşık makinenizin, klimanızın tüm sorunlarını bizimle paylaşabilirsiniz. Sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üreten firmamız bölgenin en eski teknik servis firmasıdır. Bizi tüm teknik sorunlar için arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet vermektedir. Kaliteli bir teknik servis için şimdi arayın.

Teknik servisimiz haftanın 6 günü faaliyet gösteriyor. Sizden gelen servis taleplerine gün içinde geliyoruz. Geç saatlerde aramadığınız her arıza için yerinde ve aynı gün içinde çözüm üretebiliriz. Bizi yaşadığınız sorunlar için şimdi arayın. Garanti dışı tüm regal cihazları 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz.

regal servis

Garantili Tamir

Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Beyaz eşyalarınızda ki arızaların garantili bir şekilde giderimesini istiyorsanız servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

  • Beyaz Eşya Servisi
  • Klima Servisi

regal teknik servis

Uzman Personel

Servisimiz özel olarak servis hizmeti verdiği için bir çok cihaza müdahale etme şansına sahip olmuştur. Bu yüzden eski yeni tüm cihazlar için tecrübemiz vardır. Cihazınızın modeli ne olursa olsun arızası için firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

  1. Garantili Tamir
  2. Uzman Teknikerler
  3. Donanımlı Araçlar
  4. Aynı Gün Çözüm