Bostancı Samsung Servisi

Bostancı Samsung Servisi

Bostancı Samsung servisi, donanımlı teknik servis araçları ile semtte ikamet eden tüm Samsung beyaz eşya ve klima kullanıcılarına servis hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Samsung servis için Bostancı Samsung servisi hemen arayın. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm onarımlar yerinde ve 1 sene garantili olarak yapılır. Samsung çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima cihazlarınızın tüm arızaları için bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bostancı Samsung Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Samsung buzdolabınızı en hızlı biz tamir ediyoruz. Yıllardır Samsung beyaz eşya cihazları için servis, bakım ve montaj hizmetleri veren firmamız özellikle Samsung buzdolabı tamirinde oldukça tecrübelidir. Samsung buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sadece bir bölümü soğutmuyor ise bizi hemen arayın. Arızaya aynı gün içinde müdahale eden Bostancı semtindeki tek servis biziz. Buzdolabınız alarm veriyor veya içindekiler çözülmeye başlamışsa bizi hemen arayın. İçindeki yiyecekler bozulmadan Samsung buzdolabınızı tamir edelim. Aynı gün içinde tekrar kullanmaya devam edin. Bostancı Samsung servisi, eski yeni tüm Samsung buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir ediyor.

Bostancı Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Samsung çamaşır makinesi arızalarınız için bizi arayarak gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz. Yeni nesil makineleri ile en çok satış yapan Samsung çamaşır makinelerinde kazan ve amortisör arızası çok sık görülür. Eğer Samsung çamaşır makinesi sıkmada sallanıyor veya aşırı ses yapıyorsa geciktirmeden tamir ettirmelisiniz. Aksi taktirde bu sallantı ve ses arızası büyür ve cihazın içindeki elektronik, plastik boru aksamına zarar verir. Asla arızaları ertelemeyin. Küçük arızaları öteleyip cihazı kullanmaya devam ettiğinizde daha büyük masraflar açmasına sebep olacaksınız.

Haftanın 7 günü servis desteği veren tek firma biziz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Samsung çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için servis talep edebilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan tüm onarımlar ve değiştirilen tüm parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi geçmiş Samsung cihazlara özel Samsung servis hizmetleri veriyoruz.

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz