Teknicservis

Beylerbeyi Ariston Servisi

Beylerbeyi Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili onarım desteği veren firmamız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kombi cihazlarını tamir ediyor. Arızalı Ariston cihazlarınızın en hızlı şekilde onarımı için Beylerbeyi şubemizi hemen arayın. Bölgedeki en eski beyaz eşya ve kombi servisi olarak 10 yılı geçmiş cihazların da yedek parçalarını tedarik ediyoruz. Ariston cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun Beylerbeyi şubemizi arayarak sorunlardan kurtulabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenlerimiz pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.

Beylerbeyi Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza anakart ve motor arızasıdır. Maalesef ikisi de buzdolabındaki en pahalı parçalardır. Servis olarak çoğu zaman tamir yoluna gidiyoruz. Fakat arızanın boyutu büyükse parça onarım ile kurtarılmaz ve değişimi gerekir. Her iki çözümdede servis onarıma 1 sene garanti veriyor. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri için Beylerbeyi Ariston servisi şubemizi hemen arayın. 

Beylerbeyi Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyorsa çözümü yerinde üretiyoruz. Çamaşır makineniz çalışmadığı zaman maalesef telafisi yoktur. Yerine yedeğini koymakta pek mümkün olmadığı için cihazın en kısa sürede çalışır duruma gelmesi lazım. Tüm Ariston çamaşır makinesi arızalarını yerinde çözen servisimiz haftanın 6 günü teknik destek sunuyor. Fakat Beylerbeyi şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ariston çamaşır makinelerinde sık görülen arızaların başında amortisör arızası yani cihazın sıkmada ses yapması gelir. Sıkmada sallanan, ses yapan, yürüyen makinenizin onarımı amortisör değişi ile olur. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor ve çözümleri yerinde üretiyor.

Beylerbeyi Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ışıklarının sürekli yanıp sönmesi, yıkamaya geçmemesidir. Bu arızanın birden fazla sebebi var. En bilindik olanı motor ve basınç grubu arızasıdır. Bu arızaların tümü yerinde çözülecek arızalar. Fakat cihazın kartı ile ilgili problem var ise bu 1 iş günü sürebilir. Diğer tüm arızalar en hızlı şekilde yerinde yapılır ve cihazınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Ariston bulaşık makinelerinde ayrık kazan dediğimiz iki parça kazanlarda su akıtma problemi çok sık görülür. Bu arızalar için bulaşık makineniz atölyeye alınır ve atölye ortamında onarımı yapılır. Evinizde bu arızanın yapımı kolay değildir ve testi yapılamaz. Ariston bulaşık makinesi onarımı için Beylerbeyi Ariston servisi arayarak aynı gün içinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Beylerbeyi Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiler uygun fiyatları ile en çok tercih edilen cihazlardır. Yıllardır Ariston kullanıcılarına hizmet veren Beylerbeyi Ariston servisi şubemiz uzman kombici ustaları ile sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Ariston kombileri yerinde tamir ediyor. Ariston kombi arızalarına en hızlı çözümler için bizi şimdi arayın. Şubemiz haftanın 6 günü teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyor. Beylerbeyi ariston şubemiz yapılan tüm onarımlara ve değiştirilen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor. 1 yıl garantili Ariston servisi için doğru adrestesiniz. Sorunların en hızlı şekilde çözümü ve ekonomik servis için bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz