Armağanevler Ariston Servisi

Evde ve özellikle mutfakta, beyaz eşyalar yaşam kalitemizi artırmaktadır. Saatler süren çamaşır ve bulaşık yıkama işlemi, makineler sayesinde sorun olmaktan çıkmaktadır. Aylarca yiyeceklerimizi koruyan derin dondurucular, yiyecek stok işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Buzdolapları, yiyeceklerimizi korumaktadır. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen beyaz eşyalar, profesyonel servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Firmamız, aradığınız profesyonel servis hizmetini 365 gün boyunca aynı kalitede sunmaktadır. Armağanevler Ariston servisi yıl boyunca, Armağanevler’in bütün mahallelerine hizmet vermektedir.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Profesyonel özelliklere sahip servis hizmetimiz, randevulu bir şekilde gerçekleşmektedir.

Armağanevler Ariston servisi Randevu işleminde aşağıdaki bilgileri not ediyoruz:

  1. Adınız ve Soyadınız
  2. Telefon numaranız
  3. Sizin için uygun olan servis saati ve tarihi
  4. Cihazın markası ve cihazın arıza bilgileri
  5. Adres

Elemanlarımız, adresinize gelmeden önce telefon açmaktadır. Telefon açma işleminin ardından tamir ve bakım işlemi gerçekleşmektedir. Deneyimli elemanlarımız, kısa sürede, bozuk olan beyaz eşyanızı tamir etmektedir.

Ariston Kombi Servisi

firmamız, elektronik özelliklere sahip olan ve tamir işleminde sertifikaya ihtiyaç duyan beyaz eşyaları, en iyi şekilde tamir etmektedir. Bu işten anlamayan veya servis olmayan kişilere cihazınızı teslim etmeyiniz. Armağanevler Ariston servisi olmayan veya servis işleminde yeterli tecrübeye sahip olmayan kişiler, zaman kaybına neden olur.

Ariston Klima Servisi

Profesyonel servis hizmet kalitesine sahip olan firmamız, kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşya tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Cihazın montajı veya cihazın kullanımı konusunda da beyaz eşya servis ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Servisimiz bu konuda güncel ve etkili çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Tatil günlerinde ve mesai dışı zamanlarda bizi arayabilirsiniz.

Güven ve Kalite Bizde

Eski veya yeni bütün beyaz eşya seçenekleri için güncel servis hizmeti sunan firma elemanlarımız, güven ve kaliteyi ilk plana almaktadır. Güvenilir, pratik ve çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, istediğiniz zaman adresinize gelerek beyaz eşyanızı kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir. Bakımı yapılan cihazlar, enerji tasarrufu yaparak, faturanızın daha düşük gelmesinde önemli rol oynamaktadır.

Call Now ButtonServis Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz