Teknicservis

Altıntepe Vestel Servisi

Altıntepe Vestel Servisi

Her geçen gün yeni özellikleri ile karşımıza çıkan beyaz eşya sektörü, ilgililerine oldukça kolaylık sağlamaktadır. Son teknoloji olarak sunulan beyaz eşyalar, yaşam standartlarımızı maksimum seviyeye çıkarmaktadır. İnsanlar, yaşamlarını sürdürdükleri tüm yerlere mutlaka işlerini kolaylaştırabilecek beyaz eşyaları koymaktadırlar.

Sürekli ihtiyaç halinde olan bu detaylar zamanımızı, bütçemizi epeyce düşünülerek tasarlanmaktadır. Halen evlerinde beyaz eşyası olmayan insanlar olduklarını söyleyemeyiz. Beyaz eşyaya karşı ön yargı zaman içerisinde azalmış ve insanlar bir ihtiyaç olarak görmektedirler. Bu kadar kullanım doğrultusunda elbette ki beklenmedik arıza durumları da ortaya çıkmaktadır.

Böyle sorunlar ile karşılaşılması durumunda kendi başınıza çözüp 2 kat masraf yapmak yerine, mutlaka teknik servis çağırarak hasarınızı minimum tutarda halledebilirsiniz. Bizler, Altıntepe Vestel servisi firması olarak, beklenmedik oluşan teknik hasarları en uygun fiyat ve en kısa sürede çözümleyerek sizlere sunmaktayız.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmetimiz sayesinde müşteri memnuniyetine 1. Sıraya almaktayız. Hasar oluşması halinde, çağrı merkezlerimizden bir tıkla kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile öncelik olarak sizlerin bütçesini düşünmekteyiz. Tüm beyaz eşyalara kombi ve klima da dahil aynı gün ve dilediğiniz saatte hizmet vermekteyiz.1 yıllık garantimiz ile yerinde onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Altıntepe Vestel Servis Hizmetleri

Tamamen güven ve kalitesiyle ön plan olan firmamız, Maltepe semtine yakın tüm müşterilere kesintisiz hizmet vermektedir. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde oluşan hasarları tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Merak edilen tüm hizmetlerimizi detaylarıyla aktaralım;

  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kombi Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Buzdolabı Servisi
  • Klima Servisi

Bulaşık Makinesi

Servisimiz; Buzdolabı yiyecek, içecek konusunda oldukça önem arz etmektedir. Ancak Altıntepe Vestel Servis firmamız ile 15 dakika içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi

1 yıl boyunca servis ve yedek parçalarını garantisi ile randevudan hemen sonra kapınızda olan firmamızı kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Klima Servisi; Alanında uzmanlaşmış olan çalışanlarımız 1. Sınıf kalitesiyle hizmetinizdedir.

Kombi Servisi; Tamamı orijinal yedek parçalardan oluşup, 1 yılda boyunca garanti veren firmamızın servis imkanını değerlendirmelisiniz.

İnsanların bütçesini düşünerek verimlik sağlayan Altıntepe Vestel Servis firmamız, tüm hasar dahilinde olmaya gayret edecektir.

Altıntepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
Altıntepe Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
Altıntepe Vestel Kurutma Makinesi Servisi
Altıntepe Vestel Buzdolabı Servisi
Altıntepe Vestel Derin Dondurucu Servisi
Altıntepe Vestel Fırın Servisi
Altıntepe Vestel Ocak Servisi
Altıntepe Vestel Klima Servisi
Altıntepe Vestel Kombi Servisi
Altıntepe Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi
Altıntepe Vestel Televizyon Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır